ZAMIEŃ SWÓJ STARY SAMOCHÓD NA NOWY
Powiedz nam jaki masz samochód i na jaki chciałbys go wymienić, a my przygotujemy Ci atrakcyjną ofertę.

01. TWÓJ STARY SAMOCHÓD

marka:

model:

silnik:
rok produkcji:

przebieg:

02. TWÓJ NOWY SAMOCHÓD

marka:

model:

silnik:
dodatkowe informacje:
klient:

03. DANE KONTAKTOWE

imię i nazwisko:

e-mail:

telefon:

miasto:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez ŁÓDŹ JTB SP Z O O sp. k. w celu marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo Telekomunikacyjne i w tym celu udostępniam mój numer telefonu oraz / lub adres e-mail.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ŁÓDŹ JTB SP Z O O sp. k. z siedzibą w Łodzi (91-022) przy ul. Szczecińskiej38A, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na udzielone za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz / lub nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Odwiedź nasze inne strony
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.