MASZ ABONAMENT NA TELEFON, INTERNET CZY TELEWIZJĘ? DLACZEGO NIE NA SAMOCHÓD?
Nowy samochód dla każdego. Auto-Abonament daje ci możliwość jazdy nowym samochodem dzięki niskim miesięcznym ratom. Po trzech lub czterech latach możesz bezproblemowo wymienić samochód na nowy. Nie czekaj wybierz swój nowy samochód w abonamencie!

Auto-abonament samochód dla każdego

Nowy Samochód dla Każdego !

Chcesz płacić wyjątkowo niskie miesięczne raty i mieć możliwość jazdy zawsze nowym samochodem? Auto-Abonament to innowacyjne rozwiązanie, którego podstawową zaletą jest bardzo niska miesięczna rata. Dodatkowo masz możliwość bezproblemowej wymiany samochodu po trzech lub czterech latach. Możesz też pozostać właścicielem auta poprzez spłatę jednorazową albo rozłożoną na raty – wybór należy do Ciebie.

Auto-Abonament to produkt skierowany do osób, które nie chcą inwestować dużej kwoty , a chcą jeździć nowym samochodem.

 

Masz abonament na telefon, internet czy telewizję? Dlaczego nie na samochód?

Twoje korzyści:

  • Możesz spełnić swoje marzenie i mieć nowy samochód bez wkładu własnego
  • Gwarantujemy odkup samochodu po 3 lub 4 latach użytkowania
  • Niskie miesięczne raty
  • Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie OC i AC
  • Dogodna forma finansowania zakupu nowego samochoduONI JUŻ WYBRALI

Abonament daje mi możliwość wymiany auta co 4 lata, bez martwienia się czy uda mi się sprzedać auto obecne w tym momencie, kiedy będę chciał zakupić nowe. Abonament gwarantuje mi możliwość pozostawienia auta i z góry wiem, za jaką wartość, dzięki temu łatwiej zaplanować mi budżet na zakup nowego auta.

Damian K. 27 lat, Seat Leon ST

Jestem emerytem i nie dostałem kredytu klasycznego z miesięczną ratą, a abonament dał mi możliwość zakupu auta, który był mi niezbędny, ze względu na to, że przeprowadziłem się na obrzeża miasta. Nie martwię się czy uda mi się uzbierać całość na ostatnią ratę, żeby wykupić auto, bo mam w razie czego możliwość rozłożenia jej na kolejne raty.

Stanisław M. 71 lat , Seat Ibiza

Potrzebowałem auta do pracy, ze względu na to że mam kredyt mieszkaniowy, rata miesięczna nie mogła przekraczać 900zł, a abonament dał mi tą możliwość. Jak już wspomniałem auto jest do pracy, więc „zarabia na siebie” i za 4 lata będę mógł go wykupić na pewno jednorazowo, a jak pozwolą finanse to może i kupię nowe, na szczęście decyzje mogę podjąć dopiero za 3 lata, więc będę wiedział na czym stoję.

Rafał G. 38 lat, Seat Leon

W dzisiejszych czas auta zmieniają swój wizerunek, co 3, 4 lata, a że jestem projektantką wnętrz muszę mieć samochód na czasie, bo sporo klientów zwraca uwagę czym jeżdżę, a w moim zawodzie nowe trendy to podstawa. Ze względu na to, że pracuję na terenie całej polski, nie mam czasu i zbytniej możliwości na sprzedaż auta samemu, a tu proszę, salon zajmie się wszystkim za mnie, ja będę musiała wybrać tylko kolor:)

Monika S. 30 lat, Seat Ibiza

Auto Abonament
Użytkujesz - Nie kupujesz

WYBIERZ SWÓJ AUTO-ABONAMENT

0
1584
3168
Odwiedź nasze inne strony
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.